Jak podkreślić swoje naturalne piękno?

02.06.2017

\\Niezależnie od wieku każdy chce jak najdłużej zachować swoją naturalną urodę bez korzystania z pomocy chirurgów plastycznych oraz chemicznych zabiegów. Wbrew pozorom nie jest to przesadnie trudne - wystarczy zadbać o siebie nie tylko od zewnątrz ale również od wewnątrz (...)

Czytaj więcej

Czy każdy może zostać freelancerem?

01.06.2017

Praca jako freelancer na pierwszy rzut oka wydaje się być wymarzonym sposobem na zarobek, w szczególnie według tych osób, które nigdy nie pracowały jako freelancer lub z freelancerem. Nieregulowane godziny pracy, możliwość pracy zdalnej w domu czy brak wciąż narzekającego (...)

Czytaj więcej

Trening - 5 przykazań dla początkujących.

31.05.2017

A więc stało się! Postanowiliście ruszyć się z kanapy i rozpocząć przygodę ze sportem. Nie ruszaliście się jednak od czasów szkoły przez co wasze kości oraz mięśnie nie są przyzwyczajone do bardziej intensywnego ruchu? Skorzystajcie z naszych uniwersalnych porad dotyczących (...)

Czytaj więcej

Manufaktura i rzemiosło - wytwarzanie przedmiotów z duszą!

30.05.2017

W dobie środków masowego przekazu, taśmowej produkcji wszelkiego typu towarów w dziesiątkach tysięcy sztuk dziennie oraz wszechobecnego konsumpcjonizmu coraz większą wartość dla użytkownika zaczynają mieć produkty stworzone od podstaw przez rzemieślnika w jego niewielkiej manufakturze. Przedmioty, których produkcją nie zajmuje (...)

Czytaj więcej

Co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem pracy w gastronomii?

29.05.2017

Przed rozpoczęciem pracy w gastronomii przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że nie jest to najłatwiejszy sposób na zarobek. Wymagana jest praca w soboty, niedziele i święta, a wysokość pensji obsługi sali często w dużej mierze uzależnione są od hojności (...)

Czytaj więcej

5 porad dla początkujących fotografów.

26.05.2017

Fotografia jest wyjątkowo ciekawą pasją, która może przerodzić się w naszą ukochaną pracę. Nie wszyscy jednak od razu rodzą się zdolnymi fotografami, więc przedstawiamy, krótki poradnik dla osób, które chcą rozpocząć swoją podróż z aparatem zarówno w celach hobbystycznej jak (...)

Czytaj więcej

Praca w IT - najbardziej przyszłościowa branża?

26.05.2017

Praca w branży IT od wielu lat staje się coraz bardziej pożądaną i wybieraną przez młodych ludzi ścieżką kariery zawodowej. Pomimo rosnącej liczby osób, które decydują się zgłębiać tajemnicę budowania i zarządzania bazami danych, programowania w przeróżnych językach czy projektowania (...)

Czytaj więcej

Jak zadbać o korzystne otoczenie w miejscu pracy?

26.05.2017

Nieodpowiednie warunki pracy często są przyczyną nieefektywnego wykorzystania czasu, złych decyzji oraz stresu pracowników przez co właściciele firm narażeni są na koszty i straty. Nie wystarczy, więc zatrudnić wykwalifikowaną kadrę dobrze prosperujących pracowników - należy im również zapewnić odpowiednie otoczenie, (...)

Czytaj więcej

Najłatwiejsze prace sezonowe, czyli jak dorobić do pensji?

26.05.2017

Dzięki coraz lepszej sytuacji ekonomicznej w naszym kraju coraz więcej osób ma szansę kupić dogodną działkę i postawić własny dom - nie tylko na terenie pobliskich wiosek ale również coraz częściej w miastach. Wraz z posiadaniem własnego domu pojawiają się (...)

Czytaj więcej

Kiedy warto korzystać z usług prawnika?

26.05.2017

Pomimo stosunkowo niskich cen usług prawniczych, czego skutkiem jest z rosnąca konkurencja w branży, wciąż niewiele osób korzysta usług adwokata, czy też radcy prawnego. Profesje te kojarzą się nam jedynie z poważnymi sprawami sądowymi, które widzimy w telewizji lub o (...)

Czytaj więcej

Czy w dzisiejszych czasach naprawa urządzeń ma jeszcze sens?

25.05.2017

Dzięki stopniowej poprawie warunków ekonomicznych w naszym kraju coraz więcej osób może pozwolić sobie na kupno kolejnych urządzeń elektronicznych. Nasze mieszkania przeładowane są smartfonami, komputerami, akcesoriami i urządzeniami kuchennymi oraz wieloma telewizorami, a w pracy wyręczają nas maszyny. Naturalną koleją (...)

Czytaj więcej

Jak szybko dostarczyć przesyłkę?

24.05.2017

Jest godzina 21:00 i nagle orientujesz się, że powinieneś dzisiaj wysłać ważną przesyłkę, która musi zostać dostarczona na jutro. Żaden kurier, a tym bardziej Poczta Polska nie przyjmą o tej porze Twojej paczki, a tym bardziej nie dostarczą jej na (...)

Czytaj więcej

Facebook, czyli międzynarodowy pracodawca mimo woli.

23.05.2017

W obecnych czasach marketing oraz pokrewne z nim dziedziny bardzo szybko się rozwijają. Nowe funkcje wielu platform takich jak Facebook, YouTube czy Google, na których skupia się marketing internetowy niemal co tydzień wprowadzają mniejsze lub większe zmiany. Szczególnie widoczne jest (...)

Czytaj więcej

Remont w domu - czy to takie proste jak się wydaje?

22.05.2017

Utarło się w naszym społeczeństwie przekonanie, że prawdziwy mężczyzna powinien samemu wykonywać wiele prac domowych nie zwracając uwagi na to czy posiada do tego odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności. Czy rzeczywiście warto podejmować się wszystkich napraw i remontów? Nawet tych, o (...)

Czytaj więcej

Własny dom z ogrodem i garażem - zaprojektować samemu czy z pomocą specjalisty?

22.05.2017

Budowa własnego domu jest marzeniem wielu z nas. Posiadłość z kawałkiem zieleni, na której możemy zorganizować rodzinnego grilla, pobawić się dziećmi lub po prostu usiąść i się zrelaksować, jest ogromną zaletą posiadania nieruchomości z działką. Kwestią, która trapi większość osób, (...)

Czytaj więcej