Co nas wyróżnia

Szybkispec jest nowatorskim i jedynym portalem w sieci, który jednocześnie zrzesza fachowców z każdej branży, pozwala specjalistom dotrzeć do klientów w łatwy sposób, a klientom otrzymać pomoc rzetelnego i sprawdzonego specjalisty. Nasz serwis wyróżnia zbiór wielu praktycznych i pomocnych funkcjonalności:

Giełda zleceń

Gdzie każdy użytkownik może zamieścić informacje dotyczące usług, które chce zlecić.

Sprawdź

Forum

Na którym każdy może znaleźć szybką i profesjonalną odpowiedź na nurtujące go pytanie.

Sprawdź

Warto wiedzieć

Gdzie figuruje wiele pomocnych i ciekawych wpisów dedykowanych fachowcom i klientom.

Sprawdź

Szybkispec zapewnia użytkownikom oszczędność czasu i nerwów przy odnajdywaniu specjalisty, fachowe porady naszych ekspertów, pomoc 24 godziny na dobę, stały kontakt oraz zadowolenie z korzystania z portalu.

Użytkownicy Szybkispec.pl nie muszą martwić się o jakiekolwiek ukryte opłaty związane z zamawianiem usługi fachowca. Korzystanie z naszego serwisu jest w 100% darmowe. Możesz więc bez żadnych ograniczeń dodawać ogłoszenia na giełdzie zleceń, korzystać z forum, oraz zamawiać sprawdzonego fachowca.

Jak to działa?

Nasi fachowcy są ekspertami w swoich branżach, a nasz portal dzięki systemowi ocen i komentarzy umożliwia odnalezienie specjalisty, dobranego do Państwa wymagań. Odbywa się to na dwa sposoby:

 

Odnalezienie interesującego fachowca spośród wybranych w katalogu specjalistów.

Dodanie zlecenia do giełdy zleceń i pozwolenie na to, żeby to fachowcy zgłosili się do Ciebie.

 

Klienci mają możliwość szybkiego kontaktu ze specjalistą wyłącznie przez serwis bądź osobiście, na przykład mailowo lub telefonicznie. Po zamówieniu fachowca, każdy użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail oraz SMS z podstawowymi informacjami dotyczącymi wizyty fachowca. Część fachowców zarejestrowanych na naszym portalu posiada kalendarz, który pozwala użytkownikom na zarezerwowanie wizyty bądź usługi z dokładnością do godziny, a także jest istotna wskazówką co do dostępności wybranego specjalisty.

 

Szukaj fachowca Dodaj ogłoszenie