Jak to działa?

Jesteś zabiegany, nie masz czasu na nic, a w Twoim domu ciagle coś się psuje? Jeżeli tak, to trafiłeś na portal, który pomoże Ci szybko i w prosty sposób znaleźć specjalistę spełniającego Twoje oczekiwania w 100 %. Wyszukiwanie fachowca na portalu SzybkiSpec jest prostsze niż Ci się wydaje. Istnieją dwie opcje odnajdywania specjalistów:

Odnalezienie interesującego fachowca spośród wybranych w katalogu specjalistów.

Szukaj fachowca

Dodanie zlecenia do giełdy zleceń i pozwolenie na to, żeby to fachowcy zgłosili się do Ciebie.

Dodaj ogłoszenie

Prosty kontakt z fachowcem

Ponadto aby możliwie ułatwić Twój kontakt z fachowcem, w serwisie SzybkiSpec istnieje system komunikowania się przez portal. Oznacza to, że nie będziesz musiał wykonać telefonu aby zamówić specjalistę. Po prostu odszukujesz wybrana osobę w katalogu, odwiedzasz jej profil i klikasz "zamów fachowca".

Dogodne umówienie terminów

Opisujesz swój problem, możesz załączać pliki, przesyłać zdjęcia, podajesz dogodne dla Ciebie terminy wizyty i czekasz na odpowiedź z drugiej strony. Jeżeli specjalista podejmie się wykonania usługi, każda ze stron otrzymuje powiadomienie SMS o danych oraz powiadomienie e-mail.

Możliwość wystawienia oceny

Po udanym spotkaniu z fachowcem masz możliwość wystawienia mu oceny, dodania go do ulubionych fachowców i wystawienia komentarza, co znacznie ułatwi dokonanie wyboru następnym użytkownikom.

Oprócz bezkonkurencyjnego systemu wyszukiwania profesjonalistów czeka na Ciebie szereg przydatnych funkcjonalności takich jak:

 

Forum

Blog

Aktualności

FAQ

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy bądź pytania, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego panelu pomocy, FAQ bądź skontaktowania się z nami.